25 Mart 2011 Cuma

SEPHORA WATERPROOF EYE MAKEUP REMOVER

BUGÜN Kİ 2. YAZIMI BU ÇOK AMA ÇOK SEVDİĞİM GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİSİNE AYRIRICAM.

GERÇEKTEN BEKLEDİĞİMDEN ÇOK DAHA BAŞARILI ÇIKTI.WATERPROOF ÜRÜNLER HEMEN HEMEN HİÇ KULLANMAM.DAHA ETKİLİDİR DİYE BUNU TERCİH ETTİM.

SEPHORANIN İNDİRİMİNDEN ALDIM.15 TL YE.HALA SATILIYOR ZANNEDERSEM.


TEMEL ÖZELLİKLERİNE GELECEK OLURSAK;PARAPEN VE PARFÜM İÇERMİYOR.! BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ARTI BU.İÇERİĞİNDE YAĞ BARINDIRDIĞI İÇİN MAKYAJI DAHA KOLAY ÇIKARTIYOR.AMAN KORKMAYIN!!YAĞ DEDİĞİM UÇUCU YAĞ.EVET.BU YAĞ GÖZ MAKYAJINIZI TEMİZLEDİKTEN SONRA GÖZ ÇEVRESİNDE Bİ SÜRE SONRA KENDİLİĞİNDEN UÇUYOR YOK OLUYOR.ALIRKEN GÖRÜNTÜSÜ BÖYLE DEĞİLDİ.BEN ÇALKALADIM.KULLANIRKEN KARIŞTIRMANIZ GEREKİYOR.NORMALDE ÜST TARAFINDA YAĞ BİRİKİNTİSİ ALT TARAFINDA DA SU YU?? BULUNOR.BİRBİRİNE KARIŞMADAN.ÇALKALAYINCA BİR BÜTÜN OLUYORLAR.HASSAS GÖZLER VE LENS KULLANANLAR İÇİNDE UYGUN.GÖZLERİMDE HERHANGİ BİR YANMA FALAN OLMADI.ZATEN ÇOK KOLAY ÇIKARTIYOR MAKYAJI.

BEN ETKİSİNİ GÖSTERMEK İÇİN UFAK BİR DENEY YAPTIM.BİLEĞİME YOĞUN  GÖZ MAKYAJI ÜRÜNLERİ SÜRDÜM.
ÖNCE BB CREAM SÜRDÜM KAPATICI OLARAK BELKİ KULLANAN VARDIR.:))ARDINDAN U.D PRIMER POTION SÜRDÜM.ÜZERİNE BENEFIT ERASEPASTE(KULLANANLAR NE KADAR YOĞUN BİRKAPATICI OLDUĞUNU BİLİRLER),ARDINDAN KAHVE VE MOR PİGMENT,FAR NE BULURSAM KARIŞTIRDIM.BİR TARAFA YOĞUN OLARAK MOR DİĞER TARAFA YOĞUN OLARAK KAHVE RENGİ SÜRDÜM.
ARDINDAN MAKYAJ TEMİZLEME PAMUĞUNA SEPHORA WATERPROOF EYE MAKEUP REMOVER DÖKTÜM.KAHVERENGİ OLAN TARAFIN ÜZERİNDE BİR KAÇ SANİYE BEKLETTİKTEN SONRA AŞAĞIYA DOĞRU YAVAŞÇA SİLDİM.

BUYRUN SONUÇ.TEK BİR KERE SİLDİM.ÜZERİNDEN BİR KAÇ DEFA GEÇMEDİM.SİLDİĞİM YERDE MAKYAJIN M Sİ KALMADI DESEM ..?
BUDA PAMUKTAKİ GÖRÜNTÜSÜ:)
BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.BUNLAR BENİM GÖRÜŞLERİM.AMA GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOK BAŞARILI BULDUM.TEK BİKERE DE HERŞEYİ SİLDİ SÜPÜRDÜ.

MUHTEMELEN ARTIK YENİ GÖZ TEMİZLEYİCİM BU !!DAHA İYİSİNİ BULANA KADAR.

SEVGİLERLE..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder