29 Ocak 2011 Cumartesi

MAC ZOOM LASH MASCARA REVIEW AND SWATCH

SELAM:))
 BUGÜN HAFTASONU OLMASI NEDENİYLE KENDİME ALIŞVERİŞE ATTIM.GEZDİM TOZDUM YORULDUMM...:)BİRAZ DİNLENİYİM DİYE OTURURUKEN ÖNCEDEN YAYINLAMAK ÜZERE  FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİĞİM BU MASCARA GELDİ.BU MASCARAYA AŞAĞIDAKİ MAC ALAKAZAM CHOCOLATE EYE BAG SETİNİN BİR PARÇASI.

İLERİKİ ZAMANLARDA BU SETİN İÇİNDEKİLERİDE BLOGUMDA YAYINLICAM.

GELELİM RİMELE.BENİM KİRPİKLERİM YETERİNCE UZUN.AMA COK SIK DEĞİL.HELE Kİ SON 1 YILDA ACAYİPPPP DÖKÜLDÜ::(((( O YÜZDEN RİMELDE TERCİHİM GENELLİKLE DOLGUNLUK VE YOĞUNLUK VEREN MASCARALARDIR.BU RİMELDEN ÖYLE Bİ BEKLENTİM YOKTU ZATEN.FIRCASI COK KALIN DEĞİL.UZATMA İŞLEVİNİ GÜZEL YERİNE GETİRİYOR.BİRDE ŞU SIKINTI VAR ...BİRAZ ZOR CIKIO KİRPİKTEN.BEN SEVMİYORUM BUNU İŞTE!!!
SANIRIM ŞUAN SIKLIKLA KULLANDIĞIM CLINIQUE H.I.MASCARAYA COK ALIŞTIĞIM İÇİN OLMALI BELKİDE ::) O RİMELDEN DE BAHSEDİCEM SİZE..

NEYSE...........GELELİM ÜRÜN RESİMLERİNE. 

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ÜRÜN SEYAHAT BOY.UFACIK MİNİCİK.

kirpiklerimin rimelsiz hali( baya seyrekleşmiş yaw yakından bakınca daha cok farkediliyor:(GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ÜRÜN TEK TEK AYRILMIŞ VE UZUN KİRPİKLER ELDE ETMEK İÇİN GÜZEL Bİ RİMEL.AMA BENİM İSTEĞİMİ KARŞILAMIYOR MALESEF.EĞER SİZ UZUNLUK VE TEK TEK AYRILMIŞ KİRPİKLER İSTİYORSANIZ İŞİNİZİ GÖRÜR.

BU ARADA ALT KİRPİKLERİME RİMEL SÜRMEM.BANA YAKIŞMIYOR CUNKU.AYRI OLARAK GÖZ BİTİMİNDEKİ KİRPİKLERİM BENIM HERZAMAN DÜŞÜKTÜR.KİRPİK KIVIRICIYLA BİLE ZAR ZOR KIVRILIR ONLAR.

ŞU ANDA GÜNLÜK OLARAK KULLANDIĞIM CLINIQUE H.I MASCARA.ILIK SUDA KOLAY CIKMASI BNM İÇİN DİĞER Bİ AVANTAJIDIR.AYRI OLARAK GÜZEL DOLGUNLUK VERİYOR.ONUDA BİDAHAKİ YAZIMA SAKLICAM.:)

ŞİMDİLİK HOSCAKALIN

4 yorum:

 1. ben de istiyorum bundan ne güzel küçücukk :D

  YanıtlaSil
 2. :))evet üstteki resimde gösterdiğim sette vardı.seyahat boyu.internettki seyahat boy ürünler ucuz oluyor.tek olarak satılanı bulabılırsın.alıp deneme imkanın olur:)

  YanıtlaSil
 3. seyahat boylarını hep mınnak yapıyolar tm adı üstünde seyahat boyu olabılır ama insan biraz cömert olur yahuuu... :)

  YanıtlaSil
 4. evet M¥PriNcessS bazen fotoğraflar cok yanıltıcı oluyor.ebayda falan mesela cok uygun fiyatlı oluyor bi ürün.eline geliyor seyahat boyu.minicik.ama ben çok seviyorum bunları en azından deneme ımkanımız oluyor.beğenirsek büyük boyunu alablriz:)

  sevgilerle..

  YanıtlaSil