9 Mart 2011 Çarşamba

FRESHLOOK SAF ELA RENGİ LENSLERİM

HERKESE GÜNAYDINLAR..:)


BİR KAÇ HAFTADIR KAFAMA KOYMUŞTUM.ELA RENGİ BİR ÇİFT LENS ALMAK İSTİYORDUM.LENSLERDE MAVİ TONLARI VE YEŞİL TONLARINI HEP YAPAY BULMUŞUMDUR.Bİ ARA GENE FRESHLOOK UN GRİ LENSİNİ ALMIŞTIM.BUKALEMUN GİBİ HER KIYAFETTE VE HER GÖZ MAKYAJINA UYUMLU HALE GELİYORDU.BAZEN YEŞİL BAZEN MAVİ BAZEN GRİ.:)) AMA BEN KARAR VERDİM Kİ BANA MAVİ GÖZ GİTMİYOR.ELA VE YEŞİL KARIŞIMI DOĞAL DURUCAK BİR LENS ARIYORDUM Kİ.......BUU MUHTEŞEM LENSİ BULDUM..( NOT:BİLİYORSUNUZDUR ARTIK LENSLERDE DENEME OLMUYOR.BU YÜZDEN GÖZÜNÜZÜN RENGİNE GÖRE ALCAĞNIZ LENSİN NASILDURUCAĞINI TAHMİN ETMENİZ GEREKİYOR BİRAZ).

NEYSE.BU RENGİ GÖRÜR GÖRMEZ ALDIM.ORTASI ELA KENARLARI YEŞİLİMSİ OLDUĞUNDAN İHTİYACIMI KARŞILAYACAĞINI DÜŞÜNDÜM.COK DA DOĞRU KARAR VERMİŞİM.SİZLERLE YAKIN VE NORMAL UZAKLIKTAKİ GÖRÜNÜMLERİNİ PAYLAŞICAM.İNANIN LENS OLDUĞUNU FARK ETMEKTE ZORLANIYOR INSANLAR..


flashlı ve yakın


normal
yakın ve flashlı
yakın ve flashlı

LENSLER 40 TL.RENGİ SAF ELA .FRESHLOOK MARKASINA AİT.LENS SUYUNU 25 TL YE ALDIM.EĞER SİZİN LENS SUYUNUZ VARSA ALMAZSINIZ. 3 AYLIKTIR.
NE DERSİNİZ SİZCE NASIL:)


3 yorum:

 1. lens market.com dan almak lazım. ben senelerdir oradan alıyorum. hem ucuz hem kargo bedava hem de bir dolu hediyesi var. lens suyu dahil. 7 senedir oradan alıyorum lenslerimi. tavsiye ederim. çok da ilgililer. :)

  YanıtlaSil
 2. çok saol cnm öğrenmiş oldum.fiyatlarıda daha uygun ve daha çok çeşitlilik varmış gerçektende

  YanıtlaSil
 3. kendi göz rengin ne renk?
  ben de sipariş verdim de freshlook saf eladan. gözüm koyu kahve nasıl duracak merak ediyorum

  YanıtlaSil