28 Kasım 2010 Pazar

BOBBI BROWN BAHAMA BRONZE SET VE EYE BLENDER FIRÇA
BU ÜRÜNÜ TANRININ BİR MUCİZESİ OLAN ELCA COSMETİC TEN ALDIMMMM.İNANIN KASİYER KADIN BİLE ŞOK OLDU FİYATINA.30 TL!! EVET ŞAKA DEĞİL BU SET 30 TL!! EYE BLENDER FIRÇA DA 15 TL!!!İÇİNDE ILLUMINATING BRONZING POWDER,BRONZER FIRCASI VE LIP GLAZE SPF15/GOLD COAST BULUNMAKTADIR.

1.Illuminating bronzing powder: COOKK SEVDİM.IŞILTISI OLE ABARTI DERECE DEĞİL.AMA SİZ SİZ OLUN BU SETİN İÇİNDEN CIKAN FIRÇAYLA SÜRMEYİN.YOKSA ASLA SEVEMİCEĞİNİZ BİR BRONZER OLUR.


2.Bronzer fırçası:AYDINLATICI FALAN SÜRMEK İÇİN KULLANILABİLİR AMA BRONZER İÇİN ASLA!!UCU COK KÜT.DÜMDÜZ..BRONZER İÇİN DAHA BUYUK GENİŞ FIRÇALAR KULLANILMALI.3.BOBBI BROWN LIP GLAZE SPF15/GOLD COAST:ALTIN IŞILTILI VE 15 FAKTÖR KORUMA İÇEREN COK GUZEL LIP GLAZE!!RENGİ COOK AÇIK  SARIMSI.YAZIN BRONZ TENLE COK GÜZEL KULLANILABİLCEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM 4.BOBBI BROWN EYE BLENDER: ÇOK SIK GÖZ MAKYAJI YAPAN BİRİ DEĞİLİM..TEK VAZGEÇİLMEZİM AYDINLATICI VE RİMELDİR.DENEMEK İÇİN GÖZ MAKYAJI YAPTIM.GÜZEL Bİ FIRÇA.MAC 222 YERİNE KULLANILABİLİR.AMA BUNUN KILLARI DAHA UZUN SANKİ 222 DEN.BEN MAC I TERCİH EDERİM.15 TL İÇİN KAÇIRILMICAK BİR FIRÇAYDI:)Bu yazı http://makeupreallyfun.blogspot.com/    tarafından yazılmıştır.!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder