21 Kasım 2010 Pazar

SEPHORA sublimateur de teint luminizer golden VE Matifying Compact Foundation

HERKESEE MUTLU PAZARLAR:) AMAN BAYRAM GELİYO FALAN FİLAN DERKEN Bİ BAKTIM KI PAZAR GUNU GELMİŞ CATMIŞ.YARIN HERKEZ İŞ BAŞIYAPICAK.BENDE BU SON IZIN GÜNÜMDE SİZLERE GECEN YAZ SEPHORA İNDİRİMDEN ALDIĞIM BU ÜRÜNLERİ TANITICAM.
1.Matifying Compact Foundation : BU PUDRA GÖRÜNÜMLÜ BİR FONDOTEN:) AMA RENGİKOYU OLDUĞUNDAN BEN BUNU SADECE BRONZER OLARAK KULLANIYORUM.TEK RENK KALMIŞTI 10 TL YE ALDIM.NORMALDE 35 TL CİVARIYDI.
PUDRA GÖRÜNÜMLÜ FONDOTEN NASIL OLUYOR.SÖYLE OLUYOR.YAPISI NORMALDE PUDRA GİBİ.AMA SİZ BUNU HAFİF NEMLİ YA DA ISLAK CİLDİNİZE SÜRERSENİZ FONDOTEN GÖREVİ GÖRÜYOR.TABİ EĞER ZENCİ DEĞİLSENİZ BU RENGİ FONDOTEN OLARAK KULLANMANIZI TAVSİYE ETMEM:) GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ALT KISMINDAKİ GİZLİ BÖLMEDE AYNA VE UYGULAMA SÜNGERİ VAR.


ISLAK UYGULAMAYA CALIŞTIM KOLUMA AMA DAĞITAMADIM TAM:)


2.sublimateur de teint luminizer golden:

 BU LİKİT BRONZ AYDINLATCIYIDA SEPHORANIN INDIRIMDEN 10 TL YE ALDIM 35 TL NORMAL FİYATI :) TEK BU RENK VAR SANRIM.BİR DE BUNUN PRIMER OLANI VAR.AMA RENK OLARAK SADECE BU VAR DİYE BILIYORUM.YAZIN YANAKLARINIZA ALNINIZA SÜREREK COK GÜZEL BİR BRONZ AŞILTI KATABİLİRSİNİZ YÜZÜNÜZE.AMA SAKIN KOMPLE YÜZÜNÜZE SÜRMEYİN.ZİRA COK KÖTÜ BİR GÖRÜNTÜ OLUŞABİLCEİĞİNİ TAHMİN EDEBİLİRSİNİZ.COKK COKK AZ BİR MİKTARI YETERDE ARTAR.
 bu cok bile...evett bu son resim de yedirilmiş hali.başta cok koyu göründüğüne bakmayın.yedirince çok tatlı bir bronzluk katıyor cildinize....


EĞER SİZ DE BEĞENDİYSENİZSEPHORA İNDİRİMLERİNİ TAKİP EDİP BU ÜRÜNLERDEN KAPABİLİRSİNİZ.ONUN HARİCİNDE 35 TL Yİ GÖZDEN CIKARMANIZ GEREKİYOR.AMA BENCE DEĞER.DİĞER FONDOTEN PUDRAYA GELİRSEK CİLDİNİZE UYAN BİR TONUNU ALIRSANIZ COK MEMNUN KALIRSINIZ CUNKU YAPISIDA COK GÜZEL.BENİM ELİMDE BU RENGİ OLUDUĞU İÇİN BRONZER OLARAK KULLANIYORUM.KENDİ TENİME YAKIN OLANINI SEPHORA MAĞAZASINDA DENEMİŞTİM.AMA PUDRAYA VE FONDOTENE O AN İHTİYACIM OLMADIĞI İÇİN ALMADIM. BİR SONRAKI YAZIMDA KULLANDIĞIM RENKLİ VE RENKSİZ NEMLENDİRİCİLERE DEĞİNİCEM.YAĞLI VE YA KARMA BİR CİLDİNİZ VARSA OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM.


HEPİNİZE KEYİFLİ PAZARLAR....:))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder