28 Kasım 2010 Pazar

THE BODY SHOP 2 AL 1 ÖDE KAMPANYASINDAN ALDIKLARIM

 Bu yazı http://makeupreallyfun.blogspot.com/    tarafından yazılmıştır.!Gecenlerde forum istanbula gittim bir de ne göreyim!!!!body shop 2 al 1 öde kampanyası.hemdee seaweed ürünleride bu kampanyaya dahil.hemen vakıt kaybetmeden bu serinin 4 ürününü aldım.nemlendirici-tonik-yüz yıkama jeli-ve gözenek küçültücü.kampanya sayesinde 4 alıp 2 ödedim sanrım toplamda 40 küsür tl tuttu.bu fiyata 4 süper ürün.yanında da yeni cıkarttıkları parfümün sample ını verdiler.parfümün kokusu tek kelimeyle MUH-TE-ŞEM!!!


SOL BASTAN İTİBAREN..

1.DENİZ YOSUNU NEMLENDİRİCİ: KARMA VE YAĞLI CİLTLER İÇİN OLAN BU HARİKA NEMLENDİRİCİ YAĞ İÇERMİYOR.YAPISI SU GİBİ! MUHTEŞEM BİŞEY.KOKUSU SİZİ ALIP GÖTÜRÜYOR.CİLDİME HERHANGİ BİR ZARARI OLMADI.SİVİLCELENME KIZARMA VS. TAM TERSİNE COKKK İYİ GELDİİ.BENİM BURUN KENARLARIM KIRMIZIDIR HEP.ONLARA BOL BOL BU NEMLENDİRİCİDEN SÜRÜNCE İYİ GELDİ.KISACASI COK MEMNUN KALDIM.BİTİNCE KESNLIKLE TEKRAR ALICAM.


2.DENİZ  YOSUNU TEMİZLEYİCİ TONİK:KARMA VE YAĞLI CİLTLER İÇİN OLAN BU TONİK İÇERİĞİNDEKİ DENİZ YOSUNU İLE MAKYAJI YAĞI KİRİ ALIP GÖTÜRÜYOR.SİYAH NOKTALARIN OLUŞMASINI ENGELLİYOR.YAĞ İÇERMİYOR.CİLDİN YAĞDAN PARLAMASINI ENGELLİYOR.BU ÜRÜNDENDE COK MEMNUN KALDIM.CİLDİMDE HERHANGİ BİR REAKSİYONA YOL AÇMADI.

3.DENİZ YOSUNU YÜZ TEMİZLEYİCİSİ:BU TEMİZLEYİCİ JEL İÇERİĞİNDE SABUN VE YAĞ İÇERMİYOR.CİLDİ KURUTMADAN TERTEMİZ YAPIYOR.BU ÜRÜNDE CİLDİMDE HERHANGİ BİR REAKSİYONA YOL AÇMADI.

4.DENİZ YOSUNU GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ: GELELİM SON ÜRÜNE.BEN BU ÜRÜNDEN AÇIKCASI MEMNUN KALMADIM.YANİ GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ İŞLEVİNDEN MEMNUN KALMADIM.CLINIQUE ÜRÜNÜ BUNA BİN BASAR BENCE.AMA BELKİDE BU UZUN SÜRELİ KULLANIMDA ETKİSİNİ GÖSTERİYODUR.CLINIQUE PORE MINIMIZER GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ ANINDA ETKİSİNİ GÖSTERİYORDU.SÜRDÜĞÜNÜZDE GÖZLE GÖRÜNÜR ŞEKİLDE KAYBOLUYORDU GÖZENEKLER.AMA O ETKİYİ BEN BU ÜRÜNDE GÖRMEDİM.DEDĞİM GİBİ .BELKİDE UZUN SÜRELİ KULLANIMDA ETKİSİNİ GÖSTERİR.AMA BEN SABIRSIZ Bİ İNSAN OLDUĞUMDAN HEMEN KARAR VERDİM:))GENEDE Bİ ŞANS DAHA VERİCEM VE HERGÜN DÜZENLİ KULLANICAM.EĞER FİKRİMDE DEĞİŞİKLİK OLURSA BURADA HEPİNİZLE PAYLAŞICAM.

  NOT!!:BU ÜRÜNLER TARAFIMDAN DENEMİŞ OLUP SADECE KENDİ ŞAHSİ GÖRÜŞLERİMİ İÇERİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder